Livata, şimdiki adıyla Homoseksüellik. İslam dininin şiddetle yasakladığı işlerdendir. Bu kötü fiil, erkeğin erkeğe şehvetle yaklaşması yani erkek-erkeğe yapılan fuhuştur. Tarihte bu kötü işi ilk defa yapan, Hz. Lut Aleyhisselamın ken­dilerine peygamber olarak gönderildiği azgın kavimdir.

Bu topluluk azıtmış, kudurmuş, kadınları bırakarak, erkek­lere yönelmiş sapık bir topluluktu. Hz. Lut'un bütün nasihat­larını reddetmiş, sapkınlıkta diretmiş, ona da düşman ke­silmişlerdi. Nihayet Allah'ın gazabı geldi ve hepsi, toptan mah­volup gittiler. Şimdi Ortadoğu'da Lut gölü olarak bilinen yer orasıdır. Allah'ın melekleri, o insanların yaşadıkları şehri kaldırıp ters çevirerek yere vurmuş, hepsi helak olmuşlardır. O vuruşta işte Lut gölü meydana gelmiştir.

Peygamberimiz, bu kötü fiili işleyenler hakkında, "Lut kav­minin işini yapan lanetlenmiştir.", "Livata yapanı da yaptıranı da öldürünüz" buyurmaktadırlar.

Bu kötü iş, bütün alimlerin ittifakıyla haramdır ve büyük günahlardandır.

Hz. Lut'un kavminin toptan helak olduğunu söylemiştik.

Onlar helak olmadan melekler Hz. Lut'a meseleyi haber verip, onların oradan uzaklaşmalarını söylediler. O da, kızları ve ken­dine inanan bir kaç kişiyle beraber o beldeden ayrıldı. Karısı da kafirlerdendi. O da onlarla beraber helak oldu.

Evet, o günün azgınları bu şekilde helak olup gittiler. Epey bir müddet dünya bu sapıklardan temizlendi.

Zamanla yine yavaş yavaş türemeye başladılar. Zaman za­man da yine helaklar oldu. Zamanımıza geldik nihayet. Bu za­manda da bu sapıklık yine çoğaldı. Bu sefer Hz. Allah bu tipleri AIDS hastalığıyla şereflendirdi (!) Şimdi insanlık bu AIDS be­lasıyla uğraşıp duruyor.

Aşağıda, bu AIDS belasına hoşgeldin diyen güzel bir yazıyı yorumsuz sunuyorum:

.

.

Ali Eren - İzdivaç ve Mahremiyetleri

Bu eser incemeseleler.com ile internete müsadeli olarak kazandırılmıştır.

Eseri başka sitelerde yayımlamak yasaktır! Link verilebilir.

   
© incemeseleler.com